Kredyt

Kredyt jest stosunkiem ekonomicznym między kredytodawcą, a kredytobiorcą. Operacja udzielenia kredytu polega na postawieniu przez kredytodawcę do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych na określony cel, a kredytobiorca może korzystać z tych pieniędzy, trzymając się warunków zapisanych w umowie. Ma obowiązek zwrócić dług wraz z odsetkami oraz prowizją w wyznaczonym terminie spłaty kredytu.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to pożyczka pieniężna udzielana przez bank lub inną instytucję finansową indywidualnemu klientowi.

Kredyt inwestycyjny

Przedsiębiorca musi w sposób szczegółowy i konkretny wskazać inwestycję, na którą mają być przeznaczone pieniądze. Jego przeznaczenia: na wyposażenie firmy, w tym zakup nowego, jak i wymianę obecnego sprzętu komputerowego, mebli, maszyn, stworzenie nowych obiektów przemysłowych.

Kredyty firmowe

Największą ich zaletą jest zazwyczaj niższe oprocentowanie, niż przy zobowiązaniach osób fizycznych oraz dość elastyczny okres spłaty.

Kredyty samochodowe

Kredyt samochodowy jest kredytem celowym, przeznaczonym na sfinansowanie zakupu pojazdów. Kredyt samochodowy to nie musi być tylko przeznaczony na zakup samochodów osobowych, ale również przyczep kempingowych, motocykli, motorowerów, skuterów, a nawet łodzi motorowych.

Kredyt obrotowy dla firmy

Przeznacza się go na sfinansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, takich jak między innymi koszt zatrudnienia pracowników, koszty administracyjne, zakup towaru czy wyposażenia, remont siedziby firmy.

Kredyt konsolidacyjny

Najprościej mówiąc, to kredyt na spłatę innych kredytów. Możecie połączyć praktycznie wszystkie zobowiązania w jedno, niezależnie od tego, czy są to produkty bankowe, czy poza bankowe. Zależy to jednak od oferty wybranej przez klienta instytucji.

Kontakt

Adres:

ul. Koziegłowska 4
42-310 Żarki

Telefon:

+48 509 177 689
+48 792 454 164

}

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 12:00