Ubezpieczenia

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej popularny rodzaj polis. Warto wiedzieć, jaki rodzaj ochrony możecie zapewnić sobie jako kierowcy, swoim pasażerom i jakim ubezpieczeniem objąć swoje auto. – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) – AC (autocasco) – ubezpieczenie komunikacyjne od kradzieży i zniszczenia. Ten rodzaj polisy zapewni Wam finansową pomoc w przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu i jego wyposażenia. Jest to ubezpieczenie dobrowolne.

Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe najczęściej kojarzone są właśnie z ubezpieczeniami mieszkań i domów jednorodzinnych. Takie ubezpieczenia najczęściej pokrywają w swoim zakresie szkody związane ze zdarzeniami losowymi, zwanymi ubezpieczeniami od ognia i innych podobnych zdarzeń, jak również kradzieżą.

Ubezpieczenia życiowe

Jest to ubezpieczenie, którego celem jest ochrona życia i zdrowia ludzkiego przez zagwarantowanie ubezpieczonym świadczeń w postaci sum ubezpieczenia, które były ustalone na wypadek śmierci, dożycia określonego wieku lub wystąpienia nieszczęśliwego wypadku. Źródłem stosunku prawnego ubezpieczenia życiowego jest umowa ubezpieczenia.

Ubezpieczenia firmy

Działalność firmy bardzo często ubezpiecza się w formule pakietowej – polisa taka zawiera w sobie kompleksową ochronę majątku firmy oraz ryzyko wiążące się z odpowiedzialnością cywilną z tytułu prowadzonej działalności.

Ubezpieczenia rolne

Ten pakiet ubezpieczeń jest pakietem zarówno obowiązkowym, jak i dobrowolnym dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne. Ubezpieczenie przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którzy chcieliby kompleksowo, jedną polisą, ubezpieczyć swoje budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego.

Ubezpieczenie turystczne

Ochrona na czas podróży – zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz chroni klientów w razie nieszczęśliwych zdarzeń.

Kontakt

Adres:

ul. Koziegłowska 4
42-310 Żarki

Telefon:

+48 509 177 689
+48 792 454 164

}

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 12:00